KOMBİLER

Demirdöküm Nitromix

Genelmekanik, ansiklopedi


Demirdöküm Nitromix Duvar Tipi Yoğuşmalı Kombi :

Yüksek verim ve Isı konforu ve yakıt tasarrufu

DemirDöküm Nitromix Yoğuşmalı Kombi, uzun ömürlü ve paslanmaz çelik premix teknolojisi eşanjörü sayesinde konforunuzdan taviz vermeden yakıt faturalarınızı düşürebilirsiniz.

Demirdöküm Nitromix Premix eşanjör teknolojili yoğuşmalı kombiyle evinizde maksimum ısıtma ve sıcak su konforunu uzun yıllar boyu sağlayabilirsiniz.

Premix Yoğuşmalı Kombi nasıl çalışır?

Kombilerde yoğuşma yanma gerçekleştikten sonra ortaya çıkan atık gazların yüksek sıcaklıklarının bacadan atılmadan önce premix eşanjörler sayesinde tesisat suyunda bir kere daha değerlendirilmesidir. Yoğuşmalı kombilerde kalorifer devresi dönüş suyu, özel olarak tasarlanmış eşanjör içinde su buharı ile karşılaşır ve su buharı bünyesindeki ısı enerjisini kalorifer devresi dönüş suyuna aktarır. Yoğuşmanın gerçekleşmesi için tesisatlarda dönen suyun sıcaklığının 55 derece ve altında olması gerekir. Bu şu demektir: Isıtıcı yüzeyler buna uygun seçilmiş olmalıdır. Ülkemizde genellikle radyatör seçimleri büyük yapıldığından yoğuşmalı cihaz kullanımına uygundur. Ayrıca yoğuşmalı kombiler kullanılırken yoğuşma enerjisinden faydalanmak için kullanıcıların kombi gidiş suyu sıcaklığını buna göre ayarlaması gerekir. Radyatörler için maksimum 70-75 C derece uygundur. Yoğuşma Teknolojisi sayesinde yakıt enerjisinden max. düzeyde yararlanılmakta ve yakıt ekonomisi sağlanmaktadır.

PREMİX ÇALIŞMA PRENSİBİ

YOĞUŞMALI KOMBİ ÇALIŞMA PRENSİBİ

Premix Yoğuşma Teknolojisi nedir?

Kullanılan otomatik devir ayarlı fan sayesinde optimum gaz-hava ön karışımı ile her kapasitede yüksek verim elde edilen teknolojiye premix teknolojisi denir. Bu teknoloji ile yüksek yakıt tasarrufu elde edilir.

 

 

DEMİRDÖKÜM NİTROMIX KOMBİ MONTAJI
DEMİRDÖKÜM NİTROMİX
Çevre dostu ve yüksek verimli Nitromix yoğuşma teknolojisiyle 
hem doğayı hemde cebinizi korur.

TESİSAT SUYU AKIŞ PRENSİBİ

KULLANMA SUYU AKIŞ PRENSİBİ

15 thoughts on “Demirdöküm Nitromix

Yorumlar kapatıldı.